پادیوم بلاگ

caracter-01

وب‌سرویس‌های استعلام و پرداخت قبض 

به جای مذاکره با ده‌ها سازمان و شرکت، از پادیوم تمامی APIهای استعلام و پرداخت قبوض آب، برق، گاز، تلفن ثابت و تلفن همراه را به آسانی دریافت کنید.

پادیوم؛ کاتالیزور کسب‌وکار شما

آیا تا به حال به این فکر کردید که در سال چه تعداد قبض در کشور ایران صادر و به طبع پرداخت می‌شود؟ ۳۸ میلیون مشترک برق، ۲۰ میلیون مشترک گاز، ۱۷ میلیون مشترک آب و فاضلاب، ۳۰ میلیون مشترک مخابرات و حدود ۲۰ میلیون خط ثابت تلفن همراه به معنای این است که در هر دوره‌ی پرداخت ماهانه حدود ۱۲۵ میلیون قبض صادر می‌شود. دانستن همین عدد کافی است که بدانیم بازار پرداخت قبض تا چه اندازه بزرگ است. البته همانقدر که بزرگ و جذاب است، بازیگران زیادی هم دارد و برای ورود به آن و گرفتن سهم بزرگی از بازار لازم است هوشمندی بسیاری داشته باشید.اگر تصمیم خود را گرفته‌اید و به دنبال راه‌اندازی کسب‌وکاری در زمینه پرداخت قبض هستید و به وب سرویس های استعلام و پرداخت قبض نیاز دارید، پادیوم همراه شماست. پادیوم بازارچه‌ی API و راهکارهای دیجیتال است. در پادیوم می‌توانید همه‌ی وب سرویس‌های مورد نیاز خود در زمینه‌ی استعلام قبض و پرداخت را پیدا و دریافت کنید.

پرداخت؛ کلید کسب درآمد

پس از اینکه برای کسب‌وکار خود API های استعلامی را انتخاب و پیاده‌سازی کردید، باید روشی برای پرداخت قبوض هم انتخاب کنید. در پادیوم API های مختلفی برای پرداخت قبوض وجود دارد و شما می‌توانید یک یا چند روش پرداخت را در محصول خود پیاده سازی کنید.

Wish List Empty (15)

حساب دیجیتال

شما می‌توانید به کمک API حساب دیجیتال برای مشتریان خود یک کیف پول ایجاد کنید و کاربر به کمک کیف پول می‌تواند قبوض خدماتی را سریع و بدون وارد کردن مشخصات کارت بانکی پرداخت کند.

Wish List Empty (14)

دایرکت دبیت

با استفاده از وب‌سرویس دایرکت دبیت پادیوم به روی وب‌سرویس‌های استعلام قبض می‌توانید برای مشتریان خود امکان پرداخت قبوض خدماتی را به صورت آسان، منظم و در زمان‌های مشخص به صورت خودکار فراهم کنید.

Wish List Empty (13)

درگاه پرداخت

با درگاه پرداخت پادیوم روی وب‌سرویس استعلام قبض می‌توانید از مزایایی مانند کارمزد صفر روی تراکنش‌ها، تسویه‌ی آنی، و ابزارهای مکمل مانند انتقال وجه داخلی، تسهیم و اتصال به حساب دیجیتال بهره‌مند شوید.

Wish List Empty (10)

شماره تماس: ۸۹۵۱۸۹۸۹-۰۲۱