پادیوم بلاگ

character-1-01 (1)

 

سرویس تسویه‌ی وجوه کسب‌وکار

به کمک پادیوم وجوه کسب‌وکار خود را به صورت تکی و گروهی به هر شماره کارت یا هر شماره حسابی که خواستید، منتقل کنید؛ به سرعت، با امنیت بالا و در هر ساعتی از شبانه‌روز که خواستید.

پادیوم؛ کاتالیزور کسب‌وکار شما

وب‌سرویس تسویه وجوه و نرم‌افزار واریز و انتقال وجه پاد به کمک روش‌های پایا، ساتنا و انتقال کارت به کارت به کسب‌وکارها کمک می‌کند که مبالغ مورد نظر خود را به بی‌شمار شماره کارت یا شماره حساب منتقل کنند. در چنین حالتی، اگر کسب‌وکار روش پایا و ساتنا را انتخاب کند، با سقف ۱۰۰ میلیون تومانی مواجه می‌شود، اما برای انتقال به شماره کارت بدون هیچ سقفی و به صورت آنی (خارج از سیکل پایا و محدودیت زمانی ساتنا) می‌توانند انتقال وجه را انجام دهند. البته سقف پایا و ساتنا بسته به شرایط کسب‌وکار قابل افزایش است.
تمامی این امور از مبدا حساب دیجیتال پادی (نوعی از حساب بانکی دیجیتالی در بانک پاسارگاد که با ثبت نام در پادیوم برای شما افتتاح می‌گردد و شماره حساب، شماره کارت و شماره شبا خواهد داشت) خواهد بود. همچنین اگر به دنبال روشی برای انتقال وجوه بدون کارمزد هستید، تسویه به صورت انتقال وجه آنی و بدون کارمزد بین حساب‌های دیجیتال امکان‌پذیر است. در این حالت علاوه بر صاحب کسب‌وکار، باید مشتریان و یا شرکای تجاری هم یک حساب دیجیتال پادی داشته باشند.

kwcneu
لست‌سکند
آیتول
هومسا

پیش به سوی دیجیتالی شدن

وب‌سرویس تسویه‌ی وجوه برای کسب‌وکارهایی مانند پیک و تاکسی‌های اینترنتی و یا پلتفرم‌های اجاره اقامتگاه مناسب است. چرا که می‌توانند برای راننده‌ها یا صاحبان ویلا امکان تسویه آنی را فراهم کنند. همچنین می‌توانند در پایان هر روز به صورت گروهی با آن‌ها تسویه کنند. کسب‌وکارهایی که از حساب دیجیتال و وب‌سرویس تسویه وجوه استفاده می‌کنند، می‌توانند از سرویس‌ها و راهکارهای زیر هم استفاده کنند:

تسویه حساب دیجیتال

استعلام و تبدیل بانکی

با وب‌سرویس استعلام تبدیل بانکی شما می‌توانید فرایند تبدیل شماره کارت به شماره شبا و شماره حساب و برعکس را انجام دهید. همچنین فعال بودن یا نبودن شماره شبا را می‌توانید به کمک این APIها مشخص کنید.

حساب دیجیتال

پرداخت کارتابلی 

در صورتی که در کسب‌وکار شما برای انجام یک تراکنش یا پرداخت یک فاکتور نیاز به تایید دو یا چند نفر است، سرویس پرداخت کارتابلی مناسب شماست. استفاده از این سرویس فرایند مدیریت مالی شما را امن‌تر و راحت‌تر می‌کند و این فرایند را به صورت اتوماتیک برای شما انجام می‌دهد.

وب سرویس استعلام و تبدیل بانکی

تنخواه‌گردان

اگر در کسب و کار خود همیشه مشکل مدیریت تنخواه را دارید، این راهکار را امتحان کنید. در این راهکار برای کسب‌وکار خود یک حساب تنخواه‌گردان ایجاد می‌کنید و به ازای هر کدام از تنخواه‌دارها یک حساب دیجیتال می‌توانید ایجاد کنید و آن‌ها از موجودی حساب دیجیتال می‌توانند استفاده کنند.

تماس با ما

شماره تماس: ۸۹۵۱۸۹۸۹-۰۲۱